Cisowianka Mazovia MTB Maraton w Ciechanowie za nami !

0
Cisowianka Mazovia MTB Maraton w Ciechanowie za nami !

Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Ciechanowie za nami.

 
29.05 mieliśmy ogromna przyjemność brać udział w Cisowianka Mazovia MTB Marathon zarówno jako zawodnicy jak również Rovair.pl.
Pomimo wiatru i deszczu naszym zawodnikom, Jackowi  Jelińskiemu oraz Maciejowi Jelińskiemu  udało się ukończyć wyścig o dystansie 30 km zajmując tym samym wysokie 4 i 5 miejsce. Trasa rozpoczynała się pod Zamkiem Książąt Mazowieckich w Ciechanowie i prowadziła przez malownicze okolice Ciechanowa, głównie przez lasy. Na trasie nie zabrakło wymagających odcinków oraz kilku niespodzianek, ale nasi zawodnicy poradzili sobie doskonale.
 
Podczas zawodów można było zapoznać się z ofertą naszych rowerów oraz zaczerpnąć fachowej wiedzy z zakresu doboru odpowiedniego jednośladu.
 
Mazovia MTB Marathon, to jeden z najpopularniejszy w Polsce cykli maratonów rowerowych! Maraton tworzony przez Cezarego Zamanę co roku przyciąga wielu miłośników kolarstwa.
Cezary Zamana to jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, który przez 25 lat zawodowej kariery miał okazję obserwować największe na świecie wyścigi kolarskie.  Głównym założeniem Cezarego było stworzenie profesjonalnej imprezy na światowym poziomie. Nie dla profesjonalistów, a dla amatorów kolarstwa i aktywnych ludzi traktujących rower jako zabawę i miłą formę spędzania czasu. Mazovia MTB Marathon, to rodzinna impreza, gdzie nawet maluchy mogą spróbować swoich sił biorąc udział w wyścigu mini mini.
 

        

 

         

 

 

         

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl