O marce rowerowej BH...

0
O marce rowerowej BH...

BH BIKES MARKA ROWEROWA Z PONAD STULETNIM DOŚWIADCZENIEM 

sprawdź naszą ofertę na rowery BH

Marka BH od ponad wieku jest synonimem jazdy na rowerze, kolarstwa i ducha sportowej rywalizacji. Wiele dzieci dało swój pierwszy, niezdecydowany obrót pedałów rowerem BH. Również wiele legend światowego kolarstwa doskonaliło swoje umiejętności na rowerach tej marki. 

KILKA SŁÓW O HISTORII MARKI

Firma BH została założona 1909 roku przez trójkę braci - Cosme, Domingo oraz Juan Beistegui Albistegui, od których właśnie wywodzi się nazwa firmy Beistegui Hermanos. Hiszpańska firma, która powstała jako producent broni, po I wojnie światowej zdecydowała się na radykalny zwrot o 180 stopni aby zapewnić szybki, wygodny i ekonomiczny środek transportu dla mieszkańców Eibar  (Guipuzkoa, Hiszpania). Rezultatem był rozwój bardzo lekkich, zwinnych i niezawodnych rowerów.

BH WYBIERANE PRZEZ NAJLEPSZYCH

Rowery marki BH są cenione wśród amatorów jak również zawodowych kolarzy. Wśród wielu sukcesów odnoszonych na rowerach BH warto wymienić olimpijskie złoto Julie Bresset w XCO podczas Igrzysk w Londynie w 2012 roku.

ROZWÓJ NA KAŻDYM KROKU

Dzięki budowie nowego centrum logistycznego składającego się z automatycznego magazynu pojemnikowego i automatycznego magazynu paletowego grupa BH Bikes scentralizowała wszystkie swoje działania logistyczne, poprawiając dzięki temu jakość obsługi klientów i zmniejszając koszty eksploatacyjne. Inwestycja obejmowała również wdrożenie oprogramowania magazynowego Easy WMS firmy Mecalux, które koordynuje wszystkie operacje przeprowadzane w obiekcie.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl